Fást Fúd: no.11

Ahojte priatelia! Prišla jeseň a s ňou sa menia aj chute. Viac sa budeme stretávať s novými sezónnymi surovinami ako tekvica, údeniny alebo divina. Vo Fást Fúde používam tie najčerstvejšie a najaktuálnejšie chute, a preto sa môžete tešiť na vyváženú porciu noviniek zo sveta online reklamy a sociálnych sietí. Na záver sa môžete dotlačiť sladkou kreatívnou bodkou. 😊 Prajem dobrú chuť!

zdroj: Giphy.com

 

3D posty

Možnosti ste si už všimli, že niektoré agentúry a značky začali pridávať nový typ Facebook príspevku. Takéto postíky môžete vytvárať aj vy. Má to samozrejme nejeden háčik. Musíte vlastniť iPhone, ktorý má dva fotoaparáty. Napriek tomu, že máme na trhu telefóny s duálnym fotoaparátom, podporovaný je len iPhone. Vo videjku nižšie si môžete pozrieť ako na to. 😊

https://www.facebook.com/Facebook360/videos/1757729227689232/

 

Nové náhľadové obrázky

Ak ste už kedysi zdieľali na FB článok z iného média, k samotnému odkazu sa vám automaticky nahral aj náhľadový obrázok, ktorý bol vo formáte obdĺžnika. Aktuálne Facebook experimentuje aj so štvorcovým obrázkom. Túto testovanú novinku ocenia najmä vlastníci FB stránok a vo finále aj ja, keď budem promovať tento blog. Dúfam, že mi to pôjde.

 

Hudba vo videách a fotkách na FB

Pri testovaných novinkách ešte zostaneme. Už zanedlho by ste si mohli do vašich Stories alebo do príspevkov v News feede pridať muzičku podľa vašej chuti. Fungovať to bude velice jednoducho. Nahráte videjko alebo obrážtek. Zobrazí sa vám ikona hudby a už len vyberiete, ktorú skladbu a ktorú jej časť chcete použiť. Zatiaľ je to len v štádiu testovania, čiže ak nie ste medzi tými šťastnými, nezostáva vám nič iné ako len čakať.

 

zdroj: Newsfeed.cz

 

Šmakocinka na záver

Minulý týždeň značka Nespresso zverejnila nový spot s Georgom Cloonym. Ak máte radi tohto herca, kávu alebo aj konkrétnu značku, vrele vám toto videjko odporúčam pozrieť. 😊

https://www.youtube.com/watch?v=fMOtnamM1P4

Dúfam, že vám chutilo. Ďalší antivegan diel už čoskoro! 🙂

zdroj: Giphy.com

FK

Pridaj komentár