Fást Fúd: no.12

Tak čo? Už ste prejedení z husacín, tekvicových polievok a podobných pochúťok? Nebojte sa, pri čítaní už nebudete potrebovať ani vyprošťovák ani pankreolan. S Fást Fúdom prídete trošku na iné chute zo sveta online reklamy a sociálnych sietí. V tomto tuctovo-netuctovom diely vám Kuchar navaril nasledovné menu. Dobrú chuť!

zdroj: Giphy.com

 

Reklamný mišmaš

Aj tak by sa dalo nazvať to, čo aktuálne Facebook testuje v USA, Kanade alebo Veľkej Británii. Newsfeed je jeden a reklamného priestoru nie je nekonečno. Samozrejme dnes chce byť každý viditeľný, tak priestoru na reklamu rapídne klesá. FB teda spustil testovanie multibrandových reklám. Otvára sa tak viacero príležitostí k spolupráci rôznych brandov. Aktuálne by sa v reklame mali zobraziť iba dve rôzne značky. Uvidíme ako sa tento test podarí, a či podobný formát zavíta aj k nám.

zdroj: Facebook.com

 

Viac upozornení na webovej verzii IG

Ak ste si zvykli používať webovú verziu Instagramu (alebo aplikáciu Lite) môžete sa tešiť na nové upozornenia. Bohužiaľ nejde o razantný update, kedy by ste mohli pridávať príspevky alebo podporovať posty (i keď toto by veľká časť užívateľov potešila). Po navštívení webu instagram.com sa vám zobrazí správa o tom, či si chcete zapnúť upozornenia. Konkrétne ide o notifikácie ako nový follower, nový komentár alebo nový lajk.

zdroj: Newsfeed.cz

 

Penalizovanie reklám

Áno! Bude to masaker! Nižšie sa dozviete viac!!! Presne takéto a iné texty k reklamným postom bude Facebook penalizovať tak, že obmedzí ich zobrazovanie alebo ich našupu zamietne. My tu nemáme čas na omáčky a ideme rovno k špikovej kosti. Preto ak chcete podrobnejšie info odporúčame blog na FB.

 

Jablkové pité na zíver

Nedávno vyšiel nový singel od elektronického dua Odesza, Loyal. Keď moja manželka počula tento track, prorocky predpovedala, že „už vidí ako sa budú nové iPhony pomaly vznášať a otáčať vo vzduchu do tejto pesničky“. O dva týždne vyšlo nové videjko k iPhonu XR a čo sa stalo? Tá pesnička tam bola! Moja drahá sa trafila, no preto, lebo jej všetky tie ich videjká púšťam. Videjko je zase raz super (aj keď nie je nijak extra výnimočné). S mojou drahou si doma veľa krát púšťame tie najlepšie a najkreatívnejšie počiny z celého sveta a inšpirujeme sa. Tým chcem povedať, že  tento blog vznikol pre vás, aby ste sa mohli inšpirovať spolu so mnou. 😊 Užite si teda videjko, a ak nájdete niečo zaujímavé pošlite mi to. Budem rád.

https://www.youtube.com/watch?v=tG7vx7-3sl0

Dúfam, že vám chutilo. Ďalší antivegan diel už čoskoro! 🙂

zdroj: Giphy.com

FK

Pridaj komentár