Fást Fúd: no.22

Vítam všetkých lačných po novinkách zo sveta online reklamy a sociálnych sietí. Jesť sezónne jedlá je to najlepšie, čo môžete urobiť pre svoje telo. Rovnako je dobré aj čítať náš blog, ktorý je plný tých najaktuálnejších noviniek. Ľahké a svieže novinky máme pre vás aj tentokrát. Poďme na to!

zdroj: Giphy.com

 

Facebook zbledol

Nie že by to bolo spôsobené závisťou. Mark Zuckerberg predstavil na konferencii F8 viacero noviniek. Medzi jednu z nich patrí nový dizajn užívateľského prostredia. Zmena je veľmi výrazná. V prostredí sa bude nachádzať výrazne menej modrej a viac bielej farby. Do budúcna bude umožnené prepínať užívateľom z „white“ módu do jeho tmavšej varianty „dark mode“, ktoré môžete poznať z Messengera. Ako bude celý interface vyzerať, môžete vidieť v tomto videu.

 

Inventory Filter

Téma brandsafety a Facebooku je stále horúca. Tentokrát Facebook vykročil smerom k inzerentom. Pri nasadzovaní reklamy s umiestnením Audience Network, Instant Articles alebo Facebook in-strem video, si môžete zvoliť úroveň ochrany vašej značky cez Full, Standard alebo Limited Inventory. Prirodzene, maximálnu ochranu poskytuje posledná menovaná možnosť.

zdroj: Newsfeed.cz

 

Vylepšený Ads Manager

Zmena je život a vo Facebooku idú bomby. Nielen, že menia vzhľad FB ako takého, ale menia vzhľad a správu kampaní Ads Managera. Celková správa a analýza kampaní by tak mala byť v tomto novom rozhraní jednoduchšia, rýchlejšia a intuitívnejšia. Nový vzhľad sme zaznamenali už aj u nás. Vy ste na tom ako? Máte dostupný nový Ads Manager? 😊

zdroj: Facebook.com

 

Inside Joke

Dnes som si pre vás pripravil videjko od Apple. Bezpečnosť používateľov ich zariadení je veľmi dôležitá. Ako takú bezpečnosť spropagovať? No napríklad takto nejako. 😊

https://www.youtube.com/watch?v=T-fXzUsPZtM

Ďalší antivegan diel čoskoro! 😊

zdroj: Giphy.com

FK